Na de pauze trok Club weer vastberaden naar voor en kampeerde zich op de helft van de thuisploeg. De aanvallende impulsen kwamen net zoals in de eerste helft weer van Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen die vanaf het begin het vuur aan de schenen konden leggen van de Kortrijkse defensie. Dat leverde mooi voetbal op, maar door het terugvallen van de thuisploeg was het moeilijk voor Blauw-Zwart om grote kansen te creëren. Op het uur kwam de eerste grote mogelijkheid van de tweede helft. Na geklungel van de Kortrijkse defensie komt de bal bij Thiago terecht die vlakbij doel kan uithalen. Zijn poging werd echter net geblokt door Mampasi die zich nog net voor de bal gooide.
Coach Ronny Deila greep ook in na 60 minuten met de eerste wissels van de wedstrijd. Vetlesen, Nusa en Buchanan maakten plaats voor respectievelijk Jutglà, Zinckernagel en Meijer. Die laatste maakte zijn rentrée sinds speeldag 1 in de Belgische competitie na een blessure. Die wissels leken effect te hebben. Na 70 minuten voetballen haalde verdediger Marco Kana Thiago neer in het strafschopgebied. Van Damme aarzelde niet en wees naar de stip. Penalty voor Club. Een uitgelezen mogelijkheid voor de uitploeg om gelijk te maken, maar Skov Olsen plaatste het leer over de lat. Het geluk leek niet aan de kant te staan van Blauw-Zwart.
De gemiste strafschop veranderde echter niets aan het spelbeeld. Club bleef zoeken naar kansen en kreeg die ook. Tien minuten voor affluiten gleed Blauw-Zwart nog eens door de Kortrijkse verdedigers en zo belandde de bal bij Onyedika die vanop afstand verschroeiend uithaalde. Doelman Vandenberghe kon met veel moeite de bal nog net tegenhouden in twee tijden. Amper vijf minuten later kwam Vanaken in een gelijkaardige schietpositie, maar werd deze keer gedevieerd door Malinov in een hoekschop. De druk bleef maar komen van Club, maar de bleek niet voldoende om een aansluitingstreffer te maken. Club verliest met het kleinste verschil in het Guldensporen stadium na een treffer van Davies.