Alle nieuws

Doe mee aan de Club Brugge eCup in Kinepolis!

FIFA 20 is gestart! Je hebt je team misschien al klaar en haalt de ene overwinning na de andere online binnen. Tijd om te bewijzen dat je de beste Clubfan op FIFA bent dus!

Op 17 november organiseert Club Brugge in Kinepolis Brugge de Club Brugge eCup, een FIFA 20-toernooi voor PS4. Hoe kan je daaraan deelnemen? Kwalificeer je via 1 van de 4 online toernooien en bemachtig één van de 64 plekjes voor het offline eindtoernooi. Daar kan je doorspelen tot de finale op het grote scherm.

HOE SCHRIJF IK ME IN?

Via het platform op www.clubbrugge.be/ecup kan je je aanmelden en je inschrijven voor 1 van de 4 online toernooien. Je wordt daarin uitgeloot tegen andere spelers in een poule- en een knock-outfase, waarbij de beste 16 spelers zich kwalificeren voor het toernooi in Kinepolis op 17 november.

WANNEER KAN IK MEESPELEN?

De toernooien gaan door op woensdag 9 oktober, dinsdag 15 oktober, woensdag 23 oktober en dinsdag 29 oktober, met de start telkens om 18u30.