Hugo Vetlesen zag Club ruim winnen van RWDM en ziet de ploeg nog iedere week beter worden. De Noorse middenvelder was heel tevreden met de eerste treffer van zijn landgenoot Antonio Nusa.
"Het waren enkele goede wedstrijden de laatste weken. We verbeteren nog iedere wedstrijd en we moeten nu zo verder werken. Het seizoen is nog lang en er zijn veel matchen. We moeten blijven presteren en de honger tonen in iedere wedstrijd. Het is een fantastisch begin voor mij hier. Ik speelde goed de voorbije wedstrijden en ik vind meer en meer mijn plaats in de ploeg. De samenwerking met Onyedika en de spelers vooraan gaat goed. Antonio Nusa is een fantastisch talent en speler, hij scoort nu eindelijk een doelpunt. Ik zei hem om meer rond de zestien te zijn omdat hij graag de bal in zijn voeten krijgt. Vandaag lukte het voor hem en ik ben tevreden voor hem. Hij verdient het."
Donderdag wacht met Osasuna een lastige tegenstander. "We hebben nog vier dagen voor de wedstrijd, we moeten klaar zijn hiervoor. Het zal zeker niet makkelijk worden tegen een ploeg uit Spanje. Alles moet gespeeld worden of het nu tegen een ploeg uit IJsland is of Spanje, je moet alles geven. We willen doorgaan naar de poules, maar het wordt zeker niet makkelijk. Zo’n prestatie van vandaag helpt hierbij." (KN)