Alle nieuws

Odilon Kossounou: “We zijn op de goede weg”

Odilon Kossounou speelde een knappe wedstrijd in de Brugse defensie. Club won thuis met 2-1 van Antwerp en boekte zijn eerste zege in de Champions’ Play-offs. De Ivoriaanse verdediger werd achteraf verkozen tot ‘Man Of The Match’.

“Ik ben heel tevreden om de titel ‘Man Of The Match’ te krijgen”, vertelde de verdediger na de wedstrijd. “Dat doet me plezier. Dit is goed en dat geeft kracht om zo verder te doen. Ik ben een rustige speler, ik maak me niet snel ongerust. Maar het werd nog even warm voor doel in de slotfase. Maar dat is dikwijls zo als je voor staat. Op het einde duwt de tegenstander een laatste maal en dan moet je er staan in soms moeilijke spelsituaties. Dat verliep nu goed en we hadden eens het geluk mee vandaag.”

Club heeft nu genoeg aan 1 punt om de titel te pakken. “Het is nog niet gespeeld, maar we zitten op de goede weg. We moeten nu zo doordoen. Er resten nog twee wedstrijden en met deze overwinning hebben we terug extra energie opgedaan.” (KN)