Alle nieuws

Kom vandaag naar de open training

Volop aan het genieten van de Paasvakantie? Vergeet straks zeker niet langs te komen, want dan organiseert Blauw-Zwart opnieuw een open training zoals vanouds. Dichtbij het veld, handtekeningen, selfies en heel wat animatie rond Jan Breydel!

Woensdag verlaten onze spelers voor één dag hun vaste stek op het Basecamp voor een training in de schaduw van ons stadion. Vanaf 11u00 organiseert Club opnieuw een gratis open training zoals in de goede oude tijden op het oefenveld achter de Club Shop. Kom jij ook langs?

Club Kids Dorp vanaf 10u00

Naast het gebeuren op de grasmat is er opnieuw een uitgebreid Club Kids dorp aanwezig met springkastelen, shooting walls en veel meer. In de Club Shop scoor je dan weer straffe kortingen en ook honger en dorst kan gestild worden. Handtekeningen en selfies? Die verzamel je gewoon aan de rand van het veld.

Voor mindervaliden is er toegang tot de training via een aparte ingang. Onze medewerkers en vrijwilligers van de Club Brugge Foundation staan klaar om begeleiding te bieden.

Ben jij van plan om te komen? Plaats je dan zeker ‘aanwezig’ op Facebook voor de laatste updates.

Tot straks!