Alle nieuws

Verstuur gratis jouw Blauw-Zwarte kerstkaart

De mooiste tijd van het jaar, hét moment om jouw beste wensen naar vrienden en familie te versturen. Nog niet in actie geschoten? Stuur snel & eenvoudig jouw vrienden en familie een leuke digitale kerstkaart van Club Brugge toe!

Het is zo ver, kerst staat voor de deur! Je bent ondertussen vast bezig met last-minute zoeken naar het geschikte kerstcadeau voor je vrienden & familie. Geschikte kerstkaartjes hoef je alvast niet meer te zoeken! Verstuur nu gratis jouw Blauw-Zwarte wensen via onze Club Brugge kerstkaarten!

Net zoals vorig jaar kan je jouw Blauw-Zwarte kerstwensen sturen naar al jouw vrienden en familie. Kies een kerstkaart van Club A, Club NXT, Club YLA of de Club Kids, kies wie jouw kerstwensen mag ontvangen en schrijf jouw kerstboodschap.

VERSTUUR JOUW DIGITALE KERSTKAART