Een razendsnelle, explosieve spits die op alle aanvallende posities uit de voeten kan. Zo werd Emmanuel Bonaventure Dennis, de jonge Nigeriaan met de ronkende naam, aangekondigd in Brugge. Alhoewel hij nog piepjong is, lijkt druk en stress geen vat te hebben op Dennis, waardoor hij hoopt een smaakmaker op de Belgische velden te worden. Toen Club belde, wist hij dat Brugge de perfecte plek was om zich verder te ontwikkelen als voetballer.
Dennis begon zijn carrière in thuisland Nigeria bij het Football College Abuja. Van daar ging hij in 2016 naar het koude Oekraïne, om er bij subtopper Zorya Luhansk te spelen. Ondanks zijn leeftijd brak de Nigeriaan door en toonde hij zich tegen Shakhtar Donetsk en Dynamo Kiev. Luhansk werd derde achter de 2 ongenaakbare grootheden van het Oekraïense voetbal en Dennis was één van de beste aanvallers in de competitie. De overstap naar Club moet de Nigeriaan een volgende stap in zijn ontwikkeling laten zetten.
Sergiy Serebrennikov, ex-Oekraiens International en voormalig Club Brugge-Speler over de aanwinst van Club: “Dennis is een speler met een groot potentieel. Hij maakte op korte tijd veel progressie, met zijn snelheid, acties en onvoorspelbaarheid. Het is een ambitieuze kerel en ondanks zijn jonge leeftijd toonde hij zich een winnaar die uiteindelijk bepalend was voor zijn club in de strijd om Europees voetbal. Er was heel wat interesse van verschillende teams in binnen- en buitenland maar ik ben blij dat Club uiteindelijk aan het langste eind kon trekken. Ik heb er vertrouwen in dat hij net als Malinovsky op korte termijn een meerwaarde kan worden in de Belgische competitie.